Знайшли домівку

Френк знайшов родину

Хлопчик був знайдений військовими та привезений до клініки, маленький так чекав на свого господаря, але до нього так ніхто не прийшов. І ось маленький розпочав нове життя в прекрасній родині, радіє життю та бігає по травичці в новому домі.

Адель знайшла домівку

Дівчинка потрапила до притулку, де її побачили майбутні господарі та закохалися в неї. Тепер у Адель є тепле ліжечко та багато-багато любові.

Мяу знайшов домівку

Хлопчик потрапив до притулку з вулиці, кожного разу він простягав лапку, щоб привітатися, такий він вихований і лагідний малюк. І ось одного дня до нього завітала родина, яка подарувала йому піклування та теплий дім.

Чуча знайшов домівку

Хлопчика покинули попередні господарі, після чого він потрапив до притулку та дуже сумував. Але одного дня його життя змінилося і тепер у нього є любляча родина.

Клякса знайшла домівку

Ця дівчинка – це щось неймовірне, яка ж вона лагідна, коли жила у притулку, завжди ходила хвостиком за людиною і так чекала, що одного дня її заберуть додому. І ось цей день настав, Кляксу та рудого котика Смайліка забрали в родину і тепер вони найкращі друзі.

Марс знайшов домівку

Цуценятко потрапило до притулку з вулиці, де весь час чекав, що прийде мама з татом, візьме його на ручки та понесе додому, одного дня мрія Марса здійснилася і тепер він має дім та батьків.

Карамелька знайшла домівку

Ця тендітна та спокійна дівчинка дуже чекала на свою нову родину у притулку, та одного березневого дня життя Карамельки змінилося, до неї завітала її нова родина, яка подарувала їй теплі обійми у цей прохолодний день, а найголовніше те, що тепер маленька живе в будинку, а не в притулку.

Саллі знайшла домівку

Дівчинка потрапила до притулку з вулиці, де сиділа і чекала тієї миті, коли до неї прийдуть, закохаються та заберуть додому, і ось настав той день, тепер Саллі живе в домі та радіє життю.